| Insulation Type | Synthetic |
|---|---|
| Size | 72x23x2.5 in |
| Color | Orange |
| Set Includes | Stuff Sack |
| MPN | 06I2OR03C |
| Item Length | 72.00 in |
| Suitable For | Camping |
| Brand | Klymit |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Inflatable Mattress |
| Model | Insulated Static V Lite |
| Features | Insulated, Roll Up |
| Shell Material | Polyester |
| Country of Origin | Taiwan |
| Item Width | 23.00 in |
Check the listing for details. KLYMIT Insulated Static V Lite Inflatable Sleeping Pad | Orange 22oz. Color: Orange, Condition: Used, Made in Taiwan. Listed at 55.00 USD. KLYMIT Insulated Static V Lite Inflatable Sleeping Pad | Orange 22oz Pre owned in excellent condition only used 1x Ships usps