| Title | MARVEL AVENGERS Plastic Clip Collar Marvel Avengers Superhero Log |
|---|---|
| Release Date | 03/19/2019 |
| Item Height | 25mm |
| Item Width | 12mm |
| Item Weight | 18g |
| Age Level | All Life Stages |
| Brand | Marvel Comics |
| Color | Multicolor |
| Item Length | 381mm |
| Material | Polyester |
| Number of Items | 44972 |
| Type | Dog Collar Plastic Clip Buckle |
| Dimensions | 15 x 0.5 x 1 inches; 0.64 ounces |
| Pattern | Dog |
| Size | 1/2" Wide - Fits 9.5-14.5" Neck - Large |
| Closure | Buckle |
| MPN | WAV021-0.5-L |
| Dog Breed | All Breed Sizes |
| UPC | 0190882564506 |
Check the listing for details. MARVEL AVENGERS Plastic Clip Collar Marvel Avengers Superhero Logos Black/Multi. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 24.36 USD. Title: MARVEL AVENGERS Plastic Clip Collar Marvel Avengers Superhero Logos Black/Multi Color NARROW-Large 9.5-14.5". With an overengineered plastic buckle and strong D-ring, this durable collar can hold up to whatever your dog can dish out.