| Title | MARVEL COMICS Plastic Clip Collar 4-Superhero Action Poses/Comic |
|---|---|
| Release Date | 03/19/2019 |
| Item Height | 25mm |
| Item Width | 25mm |
| Item Weight | 54g |
| Age Level | All Life Stages |
| Brand | Marvel Comics |
| Color | Multicolor |
| Item Length | 381mm |
| Material | Polyester |
| Number of Items | 45337 |
| Type | Dog Collar Plastic Clip Buckle |
| Dimensions | 15 x 1 x 1 inches; 1.92 ounces |
| Pattern | Dog |
| Size | 1" Wide - Fits 9.5-13" Neck - Small |
| Closure | Buckle |
| MPN | WMC074-1.0-S |
| Dog Breed | All Breed Sizes |
| UPC | 0190882566036 |
Check the listing for details. MARVEL COMICS Plastic Clip Collar 4-Superhero Action Poses/Comic Scenes White/Bl. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 24.36 USD. Title: MARVEL COMICS Plastic Clip Collar 4-Superhero Action Poses/Comic Scenes White/Black/Full Color Splatter Small 9.5-13". With an overengineered plastic buckle and strong D-ring, this durable collar can hold up to whatever your dog can dish out.