| Brand | Marvel |
|---|---|
| Type | Undercounter Fridge |
| Installation | Freestanding |
| Capacity | 5.7 cu. ft. |
| Color | Silver |
| Item Height | 35 in |
| Model | Marvel MLBV024-SS01A |
| Number of Doors | 1 |
| MPN | MLBV024-SS01A |
| Item Width | 24 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 768388081935 |
Check the listing for details. Marvel MLBV024-SS01A 24" RH Built In Undercounter Beverage Center - Stainless. Color: Silver, Condition: Open box, Made in China. Listed at 1550.00 USD. Lot N/A - Front Lot Storage.