| Installation | Built-In |
|---|---|
| Door Style | Drawer |
| Color | Black |
| MPN | MLDR224-IS61A |
| Brand | Marvel |
| Type | Compact Fridge |
| Number of Drawers | 2 |
| Capacity | 5.0 cu. ft. |
| Item Height | 34 in |
| Model | Marvel MLDR224-IS61A |
| Number of Doors | 2 |
| Finish | Panel-Ready |
| Item Width | 24 in |
| UPC | 768388081300 |
Check the listing for details. Marvel MLDR224-IS61A 24" Built In Drawer Refrigerator - Panel Ready. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 2665.00 USD. Marvel MLDR224-IS61A 24" Built In Drawer Refrigerator - Panel Ready Brand New in Factory Sealed Box - see images Retail: $3,479.00 Ships Free Flat Rate Freight Lot SMG - Back Wall Behind Doors