| Installation | Built-In |
|---|---|
| Door Style | Single Door |
| Color | Silver |
| MPN | Marvel MLWC124SG01A |
| Item Depth | 26 in |
| Brand | Marvel |
| Type | Single Zone |
| Number of Shelves | 7 |
| Capacity | 5.3 Cu. Ft. Capacity |
| Item Height | 34 in |
| Model | Marvel MLWC124SG01A |
| Bottle Capacity | 54 |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Smooth-Glide Shelves, Multifunction Controls, Dynamic Cooling Technology |
| Finish | Stainless Steel |
| Item Width | 24 in |
Check the listing for details. Marvel MLWC124SG01A 24 Inch Built-In Wine Cooler Smooth-Glide Shelf. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 1499.99 USD. Techno Appliances will always do everything we can to resolve your issue as quickly as possible. We will make sure to correct any situation to the best of our abilities.