| Fill Material | 100% Down |
|---|---|
| MPN | NA |
| Care Instructions | Machine Wash |
| Item Width | 55" |
| Pattern | Pictorial |
| Item Length | 54" |
| Size | 55" x 54" |
| Material | 100% Polyester |
| Brand | Marvel |
| Color | Multicolor |
| Character Family | Spider-Man |
| Type | Sleeping Bag |
| Country of Origin | China |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Marvel Spider-man Youth Sleeping Bag/Blanket Size 55" x 54". Color: Multicolor, Condition: Pre-owned, Made in China. Listed at 12.95 USD. The Marvel Spiderman Youth Sleeping Bag/Blanket features a pictorial design with Spider-Man from the character family of Marvel.