| Attraction | WanadaVision |
|---|---|
| Character | Agatha |
| Size | Mine |
| Signed | No |
| Color | Multicolor |
| Universe | Marvel (MCU) |
| Year Manufactured | 2024 |
| Material | Enamel |
| MPN | 21892 |
| Item Length | 1.5 in |
| TV Show | WanadaVision |
| Vintage | No |
| Brand | SalesOne |
| Type | Lapel Pin Set |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Theme | Comic Book Heroes |
| Personalized | No |
| Features | Set |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 1.5 in |
| Handmade | No |
| Item Weight | 2 oz |
| UPC | 810039218921 |
Check the listing for details. Marvel Studios WandaVision Agatha All Along 2 Pin Set. Color: Multicolor, Condition: New, Made in United States. Listed at 18.99 USD. Brand new