| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Marvin |
| Type | Marvin Clutch Assembly |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Finish | Unfinished |
| MPN | 10500551 |
| Suitable For | Double-Hung Window, Single-Hung Window |
| Number in Pack | 1 |
| Item Width | 0.625 in |
| Item Height | 1.125 in |
| Item Length | 0.5625 in |
Check the listing for details. Marvin Clutch Assembly For Marvin Windows For Single and Double Hung Windows. Color: White, Condition: New. Listed at 4.14 USD. Clutch Assembly for Marvin Windows Marvin Part No: 10500551 Used on: Marvin Ultimate Double Hung Windows Marvin Single Hung Windows Marvin Insert Double Hung Windows Height: 1-1/8" Width: 9/16" Depth: 5/8" Related Parts: 10500550 - Clutch Pivot for Marvin Ultimate Double-Hung Windows Priced and sold as each