| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| MPN | 040752 |
| Item Length | 4 in |
| California Prop 65 Warning | N/A |
| Personalize | No |
| Brand | Mary Kay |
| Type | Magnetic Palette |
| Manufacturer Warranty | NONE |
| Item Height | 1 in |
| Model | MARY KAY |
| Features | Magnetic |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 0.5 oz |
| Personalization Instructions | N/A |
Check the listing for details. Mary Kay Compact Mini Palette (Unfilled) Magnetic with Mirror. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 7.00 USD. Mary Kay Compact Mini Palette (Unfilled) Magnetic with Mirror. All items are brand new, never used Please Note: I am not a Mary Kay consultant nor affiliated with the company. Any trademarks in my listing are used for reference only and items have no manufacturer's guarantee.