| Model | Mary Maxim |
|---|---|
| Full Height | 9" (22.86 cm) |
| Full Width | 6" (15.24 cm) |
| Number of Pieces | 1000 |
| Full Length | 6" (15.24 cm) |
| MPN | 17906 |
| Brand | Mary Maxim |
| Type | Plastic Canvas |
| Project Craft Type | Plastic Canvas |
| Holiday | Halloween |
| Pillowcase Size | Standard |
| Kit Makes | 1 |
| Kit Includes | 7-mesh Plastic Canvas, Acrylic Yarn, Pattern |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 848787003315 |
Check the listing for details. Mary Maxim Haunted House Tissue Box Cover. Condition: New, Made in United States. Listed at 14.95 USD. New in package Lh59