| Title | Mash'ems Minecraft, Collectable Squishy Characters, Minecraft Toy |
|---|---|
| Release Date | 11/27/2024 |
| Item Height | 60mm |
| Item Width | 60mm |
| Item Weight | 40g |
| Age Level | 4 years and up |
| Brand | Mash'Ems |
| Color | Multicolor |
| Item Length | 60mm |
| Material | Plastic/Water |
| Type | Squeeze Toys |
| Min. Number of Players | 1 |
| MPN | 53691 |
| UPC | 0885561536911 |
Check the listing for details. Mash'ems Minecraft, Collectable Squishy Characters, Minecraft Toys, Minecraft ,. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 17.40 USD. Twist’em, Squish’em and Launch’em! They're squishy and squashy and lots of fun! Which character will you find inside?! Styles may vary, One supplied. Title: Mash'ems Minecraft, Collectable Squishy Characters, Minecraft Toys, Minecraft, Boys Collectibles.