| Massage Functions | Heated, Rolling, Zero Gravity, Vibrating, Tapping |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Color | Black |
| Material | Leather |
| Year Manufactured | 2020 |
| Item Length | 48 in |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | SLABWAY |
| Type | Recliner |
| Seating Capacity | 1 |
| Care Instructions | Clean with Dampen Cloth |
| Seat Depth | 17 in |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 48 in |
| Model | EP8800 |
| Style | Classic |
| Features | Heat Resistant |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 36 in |
| Maximum Seat Height | 20 in |
| Item Weight | 45 lb |
| Product Line | Real Relax |
| Upholstery Fabric | Faux Leather |
Check the listing for details. Massage Chair. Color: Black, Condition: Used. Listed at 800.00 USD. Massage Chair