| Massage Functions | Heated, Kneading, Rolling, Shiatsu, Vibrating, Zero Gravity, Bluetooth Functions, Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Fabric, Leather |
| MPN | 989 |
| Item Length | 58 in |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | Bilitok |
| Type | BILITOK massage chair |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 30 in |
| Model | BILITOK massage chair 989 |
| Style | Classic |
| Item Width | 40 in |
| Item Weight | 143 lb |
| Product Line | BILITOK massage chair |
Check the listing for details. Massage Chair Full Body ZERO GRAVITY Recliner Bluetooth Functions RELAX. Color: White, Condition: Open box. Listed at 550.00 USD. ✅Bluetooth Audio – Connect your phone and relax with your favorite music or podcasts. ✅Zero Gravity Recline – Relieves pressure from your spine and enhances blood circulation. ✅Full Body Massage – Targets neck, shoulders, back, arms, legs & feet.