| Color | ManualRemoteControl |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Living Room Furniture |
| Weight Capacity | 33 lbs/150 kg |
| Specific Use | Chaise Lounge |
| Materials | Semi-PU Leather |
| Style | Southeast Asia Style |
| Item Model Number BH-6223 | Item Model Number BH-6223 |
| General Use | Home Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| Net Weight | 133.4 lbs/60.5 kg |
| Product Size | 56.3x 28.7x 41.7in/1430x730x1060 mm (Still) |
Check the listing for details. Massage Chair - Full Body Zero Gravity Recliner with Multi Auto Modes 3D Shiatsu. Color: ManualRemoteControl, Condition: New. Listed at 1990.44 USD. It's simple to operate you just need to lie down and choose a comfortable massage mode. Skin-friendly and Durable: The massage recliner chair is made of high-quality waterproof semi-PU leather, which is soft, breathable, and long-lasting.