| Type | Recliner |
|---|---|
| Massage Functions | Zero Gravity |
| Brand | BILITOK |
| Seating Capacity | 1 |
| Color | Black |
| Item Height | 32 in |
| Material | Fabric |
| Year Manufactured | 2024 |
| Item Length | 52 in |
| Additional Parts Required | No |
| Item Width | 29 in |
| Upholstery Fabric | Acrylic Blend |
Check the listing for details. Massage Chair Recliner - Zero Gravity, Full Body Massage, Heating Element. Color: Black, Condition: New. Listed at 1199.99 USD. Massage Chair Recliner - Zero Gravity, Full Body Massage, Heating Element.