| Brand | Master Lock |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 7/8 in |
| Body Color | Black |
| Interior Shackle Height | 2 1/2 in |
| Shackle Material | Steel |
| Key Type | Coreless |
| MPN | 6621LJWO |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. MASTER 6621LJ WO Weather Proof Padlock with 2 1/2" Shackle. Condition: New, Made in China. Listed at 24.00 USD. Without Cylinder.