| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Custom Bundle | No |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | Punch |
| Type | Home & Garden |
| Format | CD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| Manufacturer Warranty | None |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Number of Devices | Unlimited |
Check the listing for details. Master Landscape & Home Design PRO Windows (95,98,2000,NT,ME,XP) Punch Software. Condition: Like New. Listed at 14.99 USD. Master Landscape & Home Design PRO Windows (95,98,2000,NT,ME,XP) CD By PUNCH SOFTWARE