| Type | Portable Lock Box |
|---|---|
| Brand | Master Lock |
| Lock Type | Combination |
| Size | Small |
| Lock Mechanism | Key |
| Features | Waterproof |
| Suitable For | Valuables |
| Color | Gray |
| Material | Plastic |
| Model | 5900D |
| Item Width | 9.53 in |
| Item Height | 2.25 in |
| Item Depth | 4.92 in |
| Item Weight | 1.62 lbs |
| MPN | 5900D |
| UPC | 071649147784 |
Check the listing for details. Master Lock 0.38 cu ft Combination Lock Black Personal Safe. Color: Gray, Condition: Open box. Listed at 17.27 USD. Brand: Master Lock Model: 5900D Condition: Open Box - Tested, See photos. Item or your money back. In Packaging?: Yes Functional?: Yes Assembly Required?: No UPC: 84 The Master Lock 5900D Portable Safe, Resettable Combination, Black features durable construction made to withstand abuse and is water resistant. Portable combination safe measures 2-1/4 in. (5.7 cm.) H x 9-17/32 in. (24.2 cm.) W x 4-59/64 in. (12.5 cm.) D. Portable safe is ideal for recreation, campus, office, travel or leisure use. Combination safe includes a cable to wrap securely around a fixed object or use as a carrying handle.