| Brand | Master Lock |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 13/16 in |
| Body Material | Steel |
| Combination Type | Not Resettable |
| Interior Shackle Height | 2 in |
| Shackle Material | Steel |
| MPN | 1502LHRED |
| Shackle Diameter | 9/32 in |
| UPC | 071649277573 |
Check the listing for details. Master Lock 1502LH RED General Security Combo Long Padlock LH Shackle Red Dial. Condition: New – Open box. Listed at 14.95 USD.