| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Shackle Material | Brass |
| Modified Item | No |
| UPC | 0071649395505 |
| Interior Shackle Width | 1 1/4 in |
| Brand | Master Lock |
| Body Material | Brass |
| Combination Type | Resettable |
| Interior Shackle Height | 2 in |
| Model | Padlock |
| MPN | 175DLH |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
Check the listing for details. Master Lock 175DLH Brass Re Settable Combination Padlock Hardened with 2 1/4 ". Condition: New, Made in Unknown. Listed at 17.39 USD. We are not aHELP desk. This is important as electronics that are not usually emit an odor when they warm up. We may take longer than 24 hours to respond. We Will provide you with good service while.