| COLOR | BRASS |
|---|---|
| Shackle Material | Steel |
| UPC | 0071649395505 |
| Interior Shackle Width | 1 1/4 in |
| Brand | Master Lock |
| Body Material | Brass |
| Combination Type | Resettable |
| Interior Shackle Height | 2 in |
| Model | Padlock |
| MPN | 175DLH |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
Check the listing for details. MASTER LOCK 175DLH RESETTABLE COMBINATION LONG SHACKLE PADLOCK (11c). Color: BRASS, Condition: New – Open box. Listed at 19.97 USD.