| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Modification Description | N/A |
| Power Source | N/A |
| Combination Type | Single Preset |
| Custom Bundle | No |
| Shackle Material | Boron |
| MPN | 2010 |
| Battery Size | N/A |
| Depth | 3.000 |
| Interior Shackle Width | 15/16 in |
| Number of Batteries | N/A |
| Battery Life | N/A |
| Voltage | N/A |
| Motor Type | N/A |
| Interior Shackle Height | 1 in |
| Features | Combination Padlock, Body Material Stainless Steel, Body Thicknes |
| Cable Length | N/A |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
| Width | 3.000 |
| Battery Included | No |
| Bundle Description | No |
| Color | N/A |
| Modified Item | No |
| Weight | 0.4000 |
| California Prop 65 Warning | N |
| Brand | Master Lock |
| Type | Security Locks > Combination Padlocks |
| Battery Capacity | N/A |
| Body Material | Stainless Steel |
| Length | 3.000 |
| Model | 2010 |
| Country/Region of Manufacture | MX |
| Equipment Included | No |
| Location | Indoor & Outdoor |
Check the listing for details. Master Lock 2010 Combination Padlock Center Dial Key-Controlled *NO COMBO NO KEY. Color: N/A, Width: 3.000, Condition: New – Open box. Listed at 15.99 USD. *NEW WITHOUT ORIGINAL PACKAGING UNKNOWN COMBINATION MATCHING KEY SOLD SEPARATELY* PLEASE SEE THE PICTURES FOR CONDITION AND DETAILS Master Lock 2010 Combination Padlock Center Dial Black/Silver *NO COMBO NO KEY. Combination Padlock: Key-Controlled Dial Combo Padlocks, 1 in to 1 1/2 in, 1/2 in to 1 in