| Number of Keys | 1 |
|---|---|
| Size | Medium |
| Item Diameter | 8 in |
| Year Manufactured | 2004 |
| Material | Steel |
| Item Depth | 2 in |
| Brand | Master Lock |
| Personalize | No |
| Type | Combination |
| Lock Type | Padlock |
| Lock Mechanism | Pin Tumbler |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 1.5 in |
| Model | 2075DAST |
| Finish | Metallic |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. VINTAGE Master Lock 2075DAST Sphero Combination Padlock New Discontinued!. Condition: New, Made in China. Listed at 24.99 USD. Cool sphere padlock, discontinued! New