| Number of Keys | 2 |
|---|---|
| Item Diameter | 2 in |
| Color | Silver |
| MPN | 3008D |
| Material | Steel |
| Item Length | 2 in |
| Item Depth | 16 in |
| Brand | Master Lock |
| Type | Keyed |
| Lock Mechanism | Key |
| Lock Type | Padlock |
| Item Height | 16 in |
| Number in Pack | 4 |
| Model | 3008D |
| Features | Master Key |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Satin Chrome |
| Item Width | 2 in |
| Item Weight | 1 lbs. |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0071649322402 |
Check the listing for details. MASTER LOCK 3008D PK OF 4 WITH TWO KEYS. Color: Silver, Condition: New, Made in United States. Listed at 20.00 USD. PACK OF 4 MASTER LOCKS SAME KEY 2 KEYS NEW OLD STOCK OPENED FOR PIX