| Shape | Semicircular |
|---|---|
| Size | 24 cm x 16 cm x 3 cm |
| Item Diameter | 9 in |
| Color | Black |
| Title | MASTER LOCK Bike D Lock, 2 Keys, Universal Mounting Bracket, Ligh |
| Material | Alloy Steel |
| MPN | 8170EURDPRO |
| Item Length | 0mm |
| Brand | Master Lock |
| Lock Mechanism | Key |
| Type | Locks & Security |
| Item Height | 0mm |
| Style | Standard Security |
| Features | Electric |
| Item Width | 0mm |
| Item Weight | 0g |
| Part Type | Bike Spares |
| UPC | 3520190049506 |
Check the listing for details. MASTER LOCK 5"x9" Bike D Lock, 2 Keys, Universal Mounting Bracket, Lightweight. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 22.00 USD. The MASTER LOCK 5"x9" Bike D Lock is a high-quality, durable lock made of alloy steel, designed in a semicircular shape for easy handling and mounting on your bike. It comes with two keys for security and convenience. The lightweight design and universal mounting bracket make it easy to carry and use on any bike. Lock is new and unused but does not come with any box or packaging.