| Number of Keys | 1 |
|---|---|
| Size | Large |
| Item Diameter | 3 in |
| Color | Black |
| Year Manufactured | 2015 |
| MPN | 5400D |
| Material | Metal |
| Item Length | 3 in |
| Item Depth | 1.5 in |
| Brand | Master Lock |
| Lock Mechanism | Combination |
| Lock Type | Key |
| Type | Portable Lock Box |
| Security Rating | A |
| Fixture Type | Cylinder Barrel |
| Item Height | 6 in |
| Model | Master Lock 5400D |
| Shackle Size | 35 mm Shackle |
| Features | Pouch, Water-Resistant, Weather-Resistant |
| Finish | Metallic |
| Item Weight | 1 pounds |
| Item Width | 1.5 in |
| UPC | 0071649214516 |
Check the listing for details. Master Lock 5400D Portable Lock Box. Color: Black, Condition: Used. Listed at 19.99 USD. Also features a cover for the switch and number dials, slide the tab below the area upward to use it.