| Number of Keys | 5 |
|---|---|
| Size | Large |
| Item Diameter | 4 in |
| Color | Black |
| MPN | 5401D |
| Material | Steel |
| Item Depth | 4 in |
| Suitable For | Keys |
| Brand | Master Lock |
| Lock Type | Combo Spin Lock |
| Lock Mechanism | Combination |
| Type | Key Safe |
| Security Rating | A, B |
| Fixture Type | Surface Mounted |
| Item Height | 6 in |
| Model | Master Lock 5401D |
| Features | Weather-Resistant |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 4 in |
| Item Weight | 1.09 lb |
Check the listing for details. Master Lock 5401D 5-Key Locking Combination Steel Box - Black/Silver NIP. Color: Black, Condition: New. Listed at 20.95 USD.