| MPN | B0CKJTP95K |
|---|---|
| Type | Master |
| Brand | Master Lock |
| Color | As Shown |
| Model | B0CKJTP95K |
| Style | Modern |
| Finish | Standard |
| Product | Master Lock B0CKJTP95K |
| Material | Metal |
| Unit Type | Milliliter |
| Item Width | 1.0 |
| Item Height | 1.0 |
| Item Length | 1.0 |
| California Prop 65 Warning | No |
| Country of Origin | United States |
| Compatible Brand | Master Lock |
Check the listing for details. Master Lock 5481EC High Capacity Wall Mount Key Lock Box, Combination Dial. Color: As Shown, Condition: New, Made in United States. Listed at 70.09 USD. With an upgraded, larger storage capacity from previous models, it accommodates not just keys but also fobs and access cards for added versatility. The new built-in bin holds your keys in place to prevent jamming, while large ergonomic dials make it easy to open even with one hand.