| Interior Shackle Width | 1 in |
|---|---|
| Brand | Master Lock |
| Unit Type | Unit |
| Combination Type | Resettable |
| Interior Shackle Height | 1 1/2 in |
| Model | 875DLF |
| Shackle Material | Hardened Steel |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
| MPN | 875DLF |
| Unit Quantity | 1 |
| Location | Indoor & Outdoor |
| UPC | 071649286537 |
Check the listing for details. MASTER LOCK 875DLF - 4 Number Resettable Combination Padlock - NEW SEALED. Condition: New. Listed at 12.92 USD. Brand new in package