| Brand | Master Lock |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 3/4 in |
| Body Material | Steel |
| Model | 1530DCM |
| Interior Shackle Height | 3/4 in |
| Shackle Material | Hardened Steel |
| Shackle Diameter | 9/32 in |
| MPN | 1530DCM |
| Country of Origin | United States |
| Location | Indoor & Outdoor |
| UPC | 0071649119408 |
Check the listing for details. MASTER LOCK Combination Padlock, Anti-Shim, Auto Scramble • 1530DCM. Condition: New, Made in United States. Listed at 4.99 USD. Master Lock Combination Padlock Red 1530DCM Anti-Shim 3/4 in Hardened Steel New.