| Features | Keyless Entry |
|---|---|
| Power Source | 12V Battery |
| MPN | HD272 |
| Maximum Gate Size | 12 ft |
| Item Depth | 34 in |
| Brand | Mighty Mule |
| Type | Gate Opener |
| Maximum Gate Weight | 300 lbs |
| Item Height | 6.5 in |
| Model | HD272 |
| Style | Modern |
| Item Width | 14 in |
| Item Weight | 36 lbs |
Check the listing for details. Mighty Mule HD272 Gate Opener New!! Dual Gate!. Condition: New. Listed at 459.00 USD. Mighty Mule HD272 Gate Opener New!! Dual Gate!. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.