| Compatible Brand | GTO, For Mighty Mule |
|---|---|
| Non-Domestic Product | No |
| Brand | Mighty Mule ZNDZ/TS571W/TS572W G26E |
| Type | Motor |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Custom Bundle | No |
| Voltage | 12 V |
| MPN | Mighty Mule ZNDZ/TS571W/TS572W/G25F |
| Modified Item | No |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Mighty Mule Motor Gate Arm OEM Models: MM572W MM571W. Condition: Used, Made in United States. Listed at 28.00 USD. MM571W MM572W. Mighty Mule Gate Opener Arm Motor for Models.