| Brand | Mika3D |
|---|---|
| Type | Filament |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silk White |
| Item Height | 21cm |
| Filament Diameter | 1.75 mm |
| Compatible Model | 3D Printer |
| Material | PLA |
| Item Length | 21cm |
| Unit Quantity | 1 |
| Weight | 0.5 Kg. |
| Item Width | 7cm |
Check the listing for details. Mika 3D Printer Metallic Shiny White 1.75mm Silk PLA Filament Bundle. Color: Silk White, Condition: New. Listed at 30.00 USD. Receive only what is pictured/listed.