| Country of Origin | Poland |
|---|---|
| Brand | Mikado |
| Type | Hip Pack |
| Item Height | 12cm |
| Model | Hip Pack |
| Features | Freshwater, Waterproof |
| MPN | UWI-009 |
| Item Length | 28cm |
| Item Width | 22cm |
| Colour | Black |
| EAN | 5900637024293 |
Check the listing for details. Mikado Hip Pack. Color: Black, Condition: New with tags, Made in Poland. Listed at 72.04 USD. Key Features.