| Item Width | 6.25 in |
|---|---|
| Brand | Mikasa |
| Type | Condiment Tray |
| Pattern | Royal Suite |
| Shape | Oval |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Material | Glass |
| Color | Clear |
| Item Length | 10 in |
| Item Height | 1.5 in |
Check the listing for details. Mikasa Royal Suite Hostess Condiment Divided Serving Dish Relish Tray. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 14.99 USD. Mikasa Divided Serving Dish. Royal Suite Hostess. Weight: 1 lbs. 10" Handle to Handle, 6 1/4" wide.