| Trim Material | Polyester |
|---|---|
| Closure | Zip |
| Size | One Size |
| Color | Black, Yellow |
| Material | Polyester |
| Item Length | 13 in |
| Item Depth | 10 in |
| Number of Pockets | 3 |
| Brand | Miken |
| Type | Backpack |
| Department | Unisex Adults |
| Item Height | 20 in |
| Model | Freak Backpack |
| Features | Bat Compartment, Vented lower cleat compartment, Large main storage, Molded J fence hook, Heavily padded back |
| Sport/Activity | Baseball, Softball |
| Item Width | 10 in |
| Handle/Strap Material | Polyester |
Check the listing for details. Miken Freak Backpack Black/Yellow Baseball Softball Bat Compartment Vented Cleat. Color: Black, Yellow, Condition: New with tags. Listed at 50.00 USD. Miken Freak Backpack Black/Yellow Baseball Softball Bat Compartment Vented Cleat