| Brand | Skymall |
|---|---|
| MPN | DFC10057 |
| Color | Brown |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Height | 1 in |
| Item Length | 14 in |
| Item Width | 18 in |
| Manufacturer Warranty | 1 Year; Limited |
| Type | Footstool |
| Frame Material | Fleece |
| UPC | 813842011956 |
Check the listing for details. Miles Kimball Adjustable Footstool. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 18.68 USD. Adjustable Footstool Fits Perfectly Anywhere. Here at SkyMall, we're different. No, really! A year later, SkyMall had arrived! Our first ever catalog was published and distributed to passengers on Eastern Airlines flights, and a cultural institution (that's us! ).