| Type | Base Cabinet |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Mount |
| Material | PP, ABS |
| Color | Milky-white |
| Item Length | 7 in |
| Item Width | 12.6 in |
| Item Height | 45.6 in |
| Modern | Style |
| Shape | Rectangular |
| Number of Drawers | 8 |
| Number of Tier | 7 |
| Assembly Required | Yes |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Milky-white Floor Cabinet Features With Eight Drawers For Categorize Items. Color: Milky-white, Condition: New. Listed at 61.91 USD.