| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Manufacturer Part Number | 111-007x4 |
| Product Type | Fasteners, Fluids & Gaskets |
| Color | Mill |
| Washer OD | 1.25" |
| Body Material | Aluminum |
| Bolt Length | 7/8" |
| Thread | 1-1/4" |
| Threaded Plate width | 1-1/16" |
| Brand | Bryke Fasteners |
Check the listing for details. Mill Body Washer, Standard Bolt, Threaded Nut w/ Plate, 4 Pack IMCA Fasteners. Color: Mill, Condition: New. Listed at 16.95 USD. Body Washer, Standard Bolt, and Threaded Nut w/ Plate Kit Aluminum Washer OD: 1-1/4" Standard Hex Bolt: 1/4-20 Thread 7/8" Long Threaded Insert: 1/4-20 Thread 1" Plate: Attached to the Threaded Insert Works great for roofs and most any body panel. 4 Pack Bryke Racing Part# 111-007x4Check out our other eBay listings