| Manufacturer Warranty | 6 Months |
|---|---|
| MPN | WA5059197UR |
| Type | Machine Vise |
| Jaw Width | 4 in |
| Jaw Opening Capacity | 3-1/4 in |
| Jaw Height | 1-1/4" |
| Vise Height | 3-1/2" |
| Overall Length | 20" |
| Parallelism | 0.0008” |
| Verticality | 0.0008" |
| Brand | Aftermarket |
Check the listing for details. Milling Machine Vise 4" Double Lock CNC Precision Vise Workholding Double Action. Condition: New. Listed at 366.99 USD. Durable 4" double lock milling machine vise for precise CNC workholding and secure clamping.