| Color | Green |
|---|---|
| Brand | Milltown Merchants |
| Personalize | No |
| Type | Pre-Lighted Tree |
| Occasion | Christmas |
| Size | 6.75" |
| Artificial/Fresh | Artificial |
| Item Height | 6.75 in |
| Product | Houseplant |
| Theme | Seasonal |
| Material | Ceramic |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 3.5 in |
Check the listing for details. Milltown Merchants 6.75" Ceramic Christmas Trees - Lighted Vintage Ceramic Trees. Color: Green, Condition: New. Listed at 19.99 USD. Experience the brilliance of LED lights - cooler, safer, and brighter than ever before, lighting up your life without the heat and worry of traditional lighting options.