| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Power Source | USB |
| Features | Rechargeable |
| MPN | 2115-21 |
| Item Length | 3.66 in |
| Item Height | 1.42 in |
| Item Width | 1.22 in |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Head Lamp |
| Item Weight | 0.41 lb |
Check the listing for details. Milwaukee 2115-21 USB Rechargeable Low-Profile Headlamp. Condition: Open box. Listed at 59.99 USD.