| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Battery Included | No |
| Power Source | Battery |
| Type | Screwdriver |
| MPN | 2401-20 |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brand | Does not apply |
| Set Includes | Hand Tools |
| Chuck Size | 1 1/4 in |
| Maximum Torque | 175 Nm |
| Manufacturer | Does not apply |
| EAN | Does not apply |
| UPC | Does not apply |
| ISBN | Does not apply |
| Manufacturer Part Number | 2401-20 |
| Voltage | 12 V |
Check the listing for details. Milwaukee 2401-20 M12 1/4" Hex Screwdriver Bare Tool (Updated Model). Condition: New. Listed at 71.97 USD. Welcome to EcoquaticBest PricingPremium QualityFast Shipping Voltage: 12.00 Handle Type: Pistol Grip Speed (RPM): 500 Torque (In/Lb): 150.00 Bit Holder Size (Inch): 1/4 Number of Batteries Included: 0 Battery Included: No Battery Chemistry: Lithium-Ion Milwaukee Tool 2401-20 M12 1/4 Hex Screwdriver Bare Tool (Updated Model). Product is shipped in bulk packaging.