| UPC | 0045242502776 |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power Source | Battery |
| Color | Red, Black |
| MPN | 2719-20 |
| Item Length | 6.5 in |
| Suitable For | Wood, Metal |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Reciprocating Saw |
| Item Height | 14.03 in |
| Motor Type | Brushless |
| Voltage | 18 V |
| Model | Milwaukee 2719-20 |
| Item Width | 3.31 in |
| Item Weight | 4.15 lb |
Check the listing for details. Milwaukee 2719-20 18V Reciprocating Saw (Tool Only). Color: Red, Black, Condition: New. Listed at 115.00 USD.