| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Power Source | Corded Electric |
| MPN | 3107-6 |
| Item Length | 16.75 in |
| Color | Red |
| Auxiliary Handle | Yes |
| Brand | Milwaukee |
| Chuck Size | 1/2 in |
| Voltage | 120 V |
| Motor Type | Brushed |
| Cable Length | 8 ft |
| Speed | 500 RPM |
| Type | Right Angle Drill |
| Model | Milwaukee 3107-6 |
| Chuck Type | Keyed |
| Power | 800 W |
| Item Weight | 10.3 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee 3107-6 1/2in D-Handle Right Angle Drill Kit. Color: Red, Condition: Used. Listed at 219.99 USD. Milwaukee7 Amp Corded 1/2 in. Corded Right-Angle Drill Kit with Hard Case An item that has been used or worn previously. See the pictures for full details and description of any imperfections. No International Shipping. Only items in pictures are included. No other returns accepted Unless item is not as described