| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| Chuck Size | 1/4 in |
| Type | Impact Driver |
| Battery Capacity | 5 Ah |
| Battery Included | No |
| Motor Type | Brushless |
| Voltage | 18 V |
| Model | Milwaukee 3650-20 M18 |
| Chuck Type | Keyless |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. Milwaukee 3650-20 M18 Brushless 1/4" Hex Impact Driver Tools. Condition: Used. Listed at 58.99 USD.