| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Diameter | 3-1/8" |
| Material | Steel |
| MPN | 48-20-5235, 48205235 |
| Item Length | 18 in |
| Suitable For | Drill, Cement |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Drill Bit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Milwaukee 48-20-5235 SDS PLUS |
| Package Quantity | 1 |
| Application | Cutting |
| Country of Origin | Germany |
| Item Width | 3-1/8" |
| UPC | 045242486397 |
Check the listing for details. Milwaukee 48-20-5235 SDS Plus 3-1/8" Concrete Core Bit - NEW. Color: Silver, Condition: New, Made in Germany. Listed at 29.99 USD.