| Manufacturer | Milwaukee Electric Tool |
|---|---|
| Product | Wrench |
| Trade Tool Type | Plumbing |
| Tool Type | Wrenches |
| Style | Hand Tool |
| Diameter | 6" |
| Length | 9.21 in |
| UPC | 0045242356225 |
| Brand | Milwaukee |
| Action | Ratcheting |
| Type | Adjustable Wrench |
| Number of Pieces | 1 |
| Size | 6 in |
| Color | Silver |
| MPN | 48-22-7406 |
| Features | Adjustable |
| Material | Steel |
Check the listing for details. Milwaukee 48-22-7406 Adjustable Crescent Wrench, 6. Color: Silver, Condition: New. Listed at 38.27 USD. The Milwaukee ergonomic handle adjustable wrench has a handle that will not dig into palms and is exceptionally comfortable.