| Number of Pieces | 1 |
|---|---|
| Size | 12 in |
| MPN | 48-22-7412 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 14.33 in |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Adjustable Wrench |
| Item Height | 0.98 in |
| Features | Heavy Duty, Adjustable, Chrome Plated |
| Country of Origin | Taiwan |
| Item Width | 5.51 in |
| Item Weight | 1.65 lbs |
| UPC | 0045242356195 |
Check the listing for details. Milwaukee 48-22-7412 12" Adjustable Wrench. Condition: New, Made in Taiwan. Listed at 38.99 USD. Wrench Length12". (1) 12" Adjustable Wrench (48-22-7412). Tether ReadyYes (Handle Loop). Handle TypeErgonomic Comfort Grip.